Program dobrovolné výměny náhradních dílů
Vážený zákazníku,

podle našich zjištění muže za specifických podmínek u některých notebooku Acer Aspire dojít k jejich přehřátí.Rozhodli jsme se tedy pro tyto produkty spustit program dobrovolné výměny náhradních dílu.

Jednotky kterých se tento problém týká jsou modely rady Acer AspireAS3410, AS3810T, AS3810TG, AS3810TZ a AS3810TZG vyrobené před 15. září 2009. V některých případech, kdy je šasi opakovaně vystaveno extrémnímu tlaku po jeho levé straně, muže dojít k přehřátí kabelu mikrofonu. V důsledku toho se muže šasi deformovat a muže dojít k selhání systému.

Proto se Acer rozhodl zavést dobrovolný program výměny náhradních dílu, v jehož rámci je proaktivně nahrazen kabel mikrofonu v postižené jednotce a tím vyloučeno jakékoli riziko přehřátí.

Chcete-li zjistit, zda Vaše jednotka spadá do programu dobrovolné výměny náhradních dílu, zadejte sériové číslo (22 číselný alfanumerický kód vytištěn na bílém štítku na spodní části výrobku - viz obrázek) nebo SNID (11-ti místný číselný kód, který lze nalézt rovněž na bílém štítku) v příslušné kolonce níže

Jak zjistit Sériové číslo nebo SNID Vašeho produktu?

U notebooku je sériové číslo na spodní straně zařízení

Sériové číslo obsahuje 22 alfanumerických znaků

SNID obsahuje 11 číslic

Prosím zadejte sériové číslo Vašeho notebooku nebo SNID a stiskněte potvrdit.
Sériové číslo : :   *0 Napsáno znakù
or
SNID :   *0 Napsáno znakù
Potvrdit